Producent: -

Szkolenie leczenie włosów ogniem

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godziny

Opis

Innowacyjna metoda rekonstrukcji to leczenie włosów ogniem – nie próbuj tego w domu ;)

Regeneracja przeznaczona jest do szorstkich, porowatych, suchych i łamliwych włókien. Korzyści z tego niesamowitego zabiegu: olśniewający połysk, wzmocnienie, odżywienie oraz niesamowita miękkość włosów.

 

Podczas zabiegu leczenie włosów ogniem osiągamy ich intensywną regenerację. Stylista przygotowuje włókna poprzez oczyszczenie skóry głowy i włosów. Po etapie mycia i dokładnym ich odsączeniu, na włosy aplikowana jest specjalna mieszanka masek i olei. Ciepło ognia oraz właściwe jego nakierowanie na włosy powoduje intensywną absorpcję składników z mieszanki wewnątrz włosów. Rozchylone płytki włókien pozwalają na dostanie się keratyny i protein do wewnątrz włosów i naprawienie ich uszkodzenia. Dodatkowo leczenie włosów ogniem pozwala na pozbycie się rozdwojonych końcówek bez konieczności skracania włosów – niezwykle istotne dla fanek ich zapuszczania.

 

Całkowita likwidacja rozdwojonych końcówek! Właściwie nakierowany płomień dosłownie wypala rozdwojone końce włosów. Składniki aktywne dzięki działaniu otwartego ognia głęboko wnikają w strukturę włosa, wypełniają jego ubytki. Kontakt włosów i ognia to zaledwie kilka minut – zabieg jest absolutnie bezpieczny. W trakcie leczenia długość włosów zostaje nie naruszona, efekty leczenia są natychmiastowe i utrzymują się od 3 tygodni do miesiąca.

 

Do rekonstrukcji stosowane są specjalistyczne, preparaty trychologiczne KV-1 http://kv1.pl/. Hydrolizowana forma keratyny w nich zawarta, pozwala przeniknąć  do określonej warstwy włosów nawet do  wewnętrznej warstwy rdzenia. Połączenie właściwych preparatów oraz leczenia włosów ogniem daje kompleksową rekonstrukcje zniszczonych włosów. Włosy po zabiegu są zdecydowanie bardziej elastyczne, niezwykle błyszczące, pozbawione widocznych uszkodzeń.

Produkty powiązane

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl